Menu:

Tagi:

Doczepiane

Większość ludzi twierdzi że długie włosy to jeden z symboli kobiecości, jednakże nie każda kobieta jest w stanie zapuścić włosy na tyle ile żeby pożądała z różnych przyczyn, a doczepianie włosów u fryzjera jest dość wartościowe i zabieg należy co jakiś okres powtarzać co idzie z późniejszymi nie małymi wydatkami.

Doczepiane – serwis, na jakiej wyszukacie naturalne doczepiane kędziory.

Strona www Doczepiane.pl

Serwis ma do zaoferowania doczepiane włosy technologią clip in czyli prosto mówiąc na spinki. Zamawiane przez nas kędziory są podzielone na parę pasów, jedne są szersze, drugie węższe, w każdym razie jest ich tyle żeby starczyło na boki głowy, górę oraz resztę.

Włosy doskonale się układają i wyglądają naturalnie (o ile oczywiście dopasujemy dobrze kolor doczepek pod barwę naszych włosów). Tym samym też mamy wybór kolorystyczny. Mogą to być włosy czarne, ciemny blond, ciemny brunatny, średni blond, miedziane, naturalny brąz, bardzo jasny blond, jasny blond lub jasny brąz. W samej rzeczy preferujemy także długość i zagęszczenie jaką pragniemy dorobić. W propozycji są poniższe włosy:

Włosy 25 cm – 70 gram
Włosy 40 cm – 75 gram
Włosy 40 cm – 120 gram
Włosy 45 cm – 90 gram
Włosy 45 cm – 170 gram
Włosy 45 cm – 140 gram
Włosy 50 cm – 100 gram
Włosy 50 cm – 150 gram
Włosy 55 cm – 120 gram
Włosy 55 cm – 220 gram
Włosy 60 cm – 230 gram
Kucyk 45 cm – 80 gram
Grzywka clip in – 30 gram

Witryna Doczepiane sporządziła także istotę wiadomości na przedmiot wydłużania włosów techniką Clip In a także odpowiedzi na najczęściej zadawane zagadnienia. Strona dzieli się na parę decydujących działów:

  • Nasza oferta
  • Efekt przed i po
  • Pytania i odpowiedzi
  • Stylizacje
  • Aktualności
  • Media o nas
  • Kontakt

Doczepiane.pl to zweryfikowana marka z morzem pozytywnych ocen, powyżej 1000 ocen na portalu butiku także powyżej 350 korzystnych dopisków na allegro. Wobec tego jeżeli ktokolwiek ma ochotę się pokusić na takie kędziory, to już prawdopodobnie wie gdzie może rozpocząć poszukiwania. Sama wcześniej korzystałam z usług tej portalu i myślę, że jeszcze do niej wrócę. Promuję.

anime porn
powrót

Brak komentarzy do wpisu “Doczepiane”

Komentarze zostały wyłączone.

  • Polecamy tanie strony internetowe z systemem CMS, zaprojektowane i wykonane przez profesjonalistów. Otrzymujesz nowoczesny design, responsywność oraz intuicyjną nawigację. To wszystko za bardzo konkurencyjną, atrakcyjna cenę. Sprawdź nas!

  • System klimatyzacji zadba o odpowiedni klimat w Twoim domu lub firmie. Schłodzi rozgrzane wnętrze i usunie nadmiar wilgoci. PRE-PRIM – klimatyzacja Ostróda wykonuje montaże, serwisy i przeglądy klimatyzacji, dzięki czemu, zapewnia optymalną temperaturę i wilgotność w Twoim miejscu pracy czy w domu. Nasza firma posiada uprawnienia w zakresie instalowania i serwisowania urządzeń chłodniczych i klimatyzacji.

NCsoft, the interlocking NC logo, Lineage II, and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks or service marks of NCsoft Corporation.
All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.