Menu:

Tagi:

Mroczne Elfy – klasy w L2

Klasy podstawowe

Palus Knight
Palus Knight to Dark Elven Fighter który otrzymał szkolenie w walce mieczem na profesjonalnym poziomie. W rezultacie otrzymuje silniejsze ofensywne oraz defensywne zdolności. Knight\’ci kontynuują swój trening w walce mieczem, oraz posiadają mithrilowe zbroje i bronie, które są świetnie dopasowane do stylu walki Mrocznych Elfów.

Styl gry:
Styl gry Palus Knightem jest podobny do stylu gry Knightem, jednak mają większy potencjał w ataku. Palus Knight posiada wiele zdolności oraz zaklęć skupiających się na zadawaniu obrażeń.

Assasin
Mroczny Elf który preferuje używanie łuków nad miecze. Są cichymi wojownikami, wyposażonymi w łuk, sztylet i lekką zbroje, poruszają się niezauważenie.

Styl gry:
Styl gry Assasinem jest podobny, do tego zastosowane przy Rogue. W porównaniu do Rogue, posiadają wysokie zdolności bojowe, oraz mają dostęp do magii oraz zdolności zadających lub zwiększających obrażenia wrogowi.

Dark Wizard
Dark Wizard posiada moce wszystkich żywiołów, wliczając w to również czarną. Opanowali te moce i wiążą je ze sobą by użyć ich w magii. Mogą używać magii żywiołów średniego poziomu, czarnej magii oraz przyzywać stwory.

Styl gry:
Styl gry Dark Wizardem jest podobny do stylu gry innymi Wizardami, jednak, cechą charakterystyczną w ich magii jest typ stworów które przyzywają. Także, podobnie jak Dark Mystics, siła ich zaklęć jest duża, lecz wolniej regenerują MP.

Shillien Oracle
Shillien Oracle to Mystic, który otrzymał moc od Shillien, do czynienia cudów. Mają podobne umiejętności jak Cleric i Oracle, lecz różnią się niektórymi zaklęciami.

Styl gry:
Styl gry Shillen Oracle jest podobny do tego zastosowanego przy Clericu lub Oravle. Jednak, Shillen Oravle mają dostęp do innych zdolności pomocniczych oraz zaklęć.

Klasy zaawansowane

Shillien Knight
W przeciwieństwie do Temple Knighta, który używa mocy światłości oraz wody, Shillien Knight opiera swą silę na mocach mroku. Świetny w walce mieczem, może przyzywać cubic\’i.

Bladedancer
Bladedancer używa w walce dwóch mieczy, oraz swym tańcem zwiększa zdolności bojowe. Pomaga w walce zwiększając atak drużyny używając Dance of Warrior oraz zwiększa szanse na zadanie krytycznych obrażeń tańcząc Dance of Fire.
Abyss Walker
Abyss Walker jest wyszkolony w walce i w zwiadzie, specjalizuje się w zabójstwach. Posiada bardzo podobne umiejętności jak ludzcy zabójcy, takie jak Silent Move i Backstab, ale jego ataki są potężniejsze. Z powodu malej witalności, Abyss Walker nie sprawdza się w otwartej walce.

Phantom Ranger
Phantom Ranger świetnie strzela z łuku oraz posiada podobne umiejętności jak inni łucznicy, ale ma większa siłę ataku. Osłabia defensywę przeciwnika używając Hex oraz wystrzela naraz dwie strzały używając Double Shot.

Spellhowler
Spellhowler używa najwyższej magii. Jest skrzyżowaniem Maga oraz Nekromanty, rzuca czary przy pomocy żywiołu powietrza. Może wywołać wielkie obrażenia używając Tempest, tworząc wokół przeciwnika tornado, lub Hurricane – ostre jak miecze podmuchy wiatru.

Phantom Summoner
Phantom Summoner podczas walki przyzywa duchy. Phantom Summoner rzuca się w wir walki polegając na swych umiejętnościach przyzywania. Podczas bitwy zwiększa przyzwańcą defensywę oraz magiczną defensywę używając Servitor Physical Shield i Servitor Magic Shield.

Shillien Elder
Shillien Elder jest adeptem najwyższej szkoły magii pomocniczej. Rzuca potężne czary pomocnicze takie jak Purify, które leczą z trucizny, powstrzymują krwawienie i zdejmują paraliż. Siła ataku drużyny znacznie się zwiększa jeśli jest w niej Shillien Elder.

Klasy mistrzowskie

Shillien Templar
Tak jak Shilien Knightci, podążają za boginią podziemia, Shilen, ci rycerze uważają że są przez nią pobłogosławieni. Adepci czarnej magii, potrafią także zgłębić tajemnice magii przyzywań.

Spectral Dancer
Spectal Dancerzy to rycerze Mrocznych Elfów, którzy potrafią przyzwać burze śmierci i zniszczenia dzięki swoim tańcom z dwoma mieczami. Bladedancerzy zadawali śmierć i chaos wrogom przy użyciu swych tańców z mieczami, ci z nich, którzy opanowali niezwykle rzadkie tańce, oraz obudzili w sobie wielkie moce, otrzymują tytuł Spectral Dacerów.

Ghost Hunter
Tytuł przynależny najzdolniejszym spośród Abyss Walkerów. Ghost Hunter jest ceniony za swą szybkość oraz zdolność zadawania obrażeń. Za wyjątkiem nielicznych weteranów, bardzo niewielu istniejących Abyss Walkerów będzie w stanie otrzymać ten tytuł.

Ghost Sentinel
Tak jak Eflowie mają swych Moonlight Sentinełow, tak Ghost Sentinel jest odpowiedzią Mrocznych Elfów. Ich głównym zadanie jest zniszczyć, otrzymują swój tytuł gdyż cokolwiek wezmą na cel, odrazu przechodzi do historii.

Storm Screamer
Storm Screamers są najzdolniejszymi ze Spellhowlerów, którzy osiągneli nierealnie potężną magię, lecz zostali wydaleni z Ivory Tower, gdzie zdecydowano że są przesiąknieci czarną magią.

Spectral Master
Najzdolniejsi z Phantom Summonerów, którzy zniewoli kreatury które śpią w otchłani. Spectral Masterzy są najlepszymi przyzywaczami Mrocznych Elfów, którzy osiągneli nowy poziom potęgi poprzez wizje o Zapomnianych Epokach.

Shillien Saint
Najbardziej oddani z wyznawców, Shilen Saint służą Matce Shilen, która jest pogrążona we śnie w cieniach otchłani podziemia. Postrzegani są za kapłanów otchłani, są zdolni do czynienia starożytnych cudów Shilien Elderów, o których zapomniano z czasem. Są także nadzieją dla Mrocznych Elfów, którzy wierzą że Shilien Saints są zwiastunem nowego świata, w którym Mroczna Bogini się odrodzi.

Brak komentarzy do wpisu “Mroczne Elfy – klasy w L2”

Dodaj komentarz:

Current day month ye@r *


3 + = pięć

Serwis L2world nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

NCsoft, the interlocking NC logo, Lineage II, and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks or service marks of NCsoft Corporation.
All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.