Menu:

Tagi:

Strona agencji reklamowej Agraf

Chciałbym ruszyć od przedstawienia serwisu, którą spotkałem jakiś okres temu. Jest to strona www studia reklamowego Agraf z siedzibą w Olsztynie. Strona internetowa ma bardzo atrakcyjne tło, pokazuje dżunglę a w to jest wprowadzona maskota firmy a mianowicie auto Warszawa. Widać, że sprawca włożył w ten projekt dużo pracy, szkoda tylko, że tak udany projekt służy jedynie za tło tej witryny. Co do samej strony internetowej widać, że powstała lat par temu. Krój pisma jest nad wyraz mała i przez to nie wyraźna.

Otwarcie mam trudność z rozczytaniem informacji, co jest potężnym minusem tej strony www. Witryna jest bardzo rozbudowana, powiedziałbym, że to wręcz portal internetowy a nie strona www agencji reklamowej.

Strona www posiada ponad 3500 podstron w indexie Google oraz Page Rank 4 co ma znaczenie. Do tego ciekawym rozwiązaniem jest połączenie HTMLa i flasha. Poniektóre animacje na banerach są atrakcyjne np. na podstronach Kalendarze czy Newsy. W całości rzecz ujmując maskotka firmy auto Warszawa przedstawiana jest w różnorakich okolicznościach, np. pod wodą, w kosmosie itd.Serwis powiązana jest z Social Media, możemy dzielić się zawartością na Facebooku, Twitterze, Naszej Klasie, Wykopie itd. Rozciągane menu udostępnia bardzo w szybkim odnalezieniu absorbujących nas treści.

Wchodząc na poszczególną sekcję pojawia się odpowiednie menu po lewej pozwalające na prostą nawigację w obrębie danej grupy tematycznej. Serwis została wyposażona w szybka wyszukiwarkę, co także kwalifikuję na plus. Przy takim gatunku rozbudowanych stron jest to wręcz konieczny element strony www, który pozwala szybko odnaleźć zajmujące nas materiały. Zauważyłem, że formularze kontaktowe na tej stronie internetowej nie przeszły próby czasu i zostały ostylowane niewłaściwie.

Poruszany element na samym dole zezwala na zapoznanie się z najlepszymi działami, których ofertę obejmuje właśnie to studio reklamowe. Generalnie rzecz biorąc serwis jest za zawężona projektowana parę lat temu, gdzie naczelną rozdzielczością był wymiar 1000 px szerokości. W dobie rozdzielczości HD jest to nieco za mało. Zachęcam do odwiedzin tej witryny, zaznajomienia się z historia i oferta tej firmy.

kinox -4-free
powrót

Brak komentarzy do wpisu “Strona agencji reklamowej Agraf”

Komentarze zostały wyłączone.

  • Jedna strona dla wszystkich Urządzeń. Tworzymy responsywne strony internetowe Responsive web design (RWD). Nowatorskie, z oryginalną, pomysłową szatą graficzną, wyposażone w system zarządzania treścią (CMS). Przejrzyj naszą stronę na smartfonie. Jeśli jeszcze nie masz dochodowej mobilnej strony internetowej, nie czekaj! Napisz do nas lub zadzwoń. Stworzymy ją dla Ciebie!

  • Projektujemy nowoczesne, responsywne strony internetowe Olsztyn z zachowaniem standardów UX i UI. Wyposażone w system zarządzania treścią (CMS), ułatwiający aktualizację, modyfikację jak i rozbudowę strony. Bazujemy na najnowszych technologiach programistycznych. Dbamy o estetykę naszych projektów, prostotę i użyteczność oraz przejrzystą nawigację.

NCsoft, the interlocking NC logo, Lineage II, and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks or service marks of NCsoft Corporation.
All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.