Menu:

Tagi:

Serwis Saska

Ostatnio natrafiłem ciekawą witrynę biura reklamowego z Olsztyna, której fotografia na głównej stronie poprostu mnie rozmieszyło. Przedstawiona jest tam buzia uśmiechnietego dziecka z dwoma ząbkami oraz inskrypcja „Gadżety daja tyle radości”. Wszystko spowodowała uśmieszek na mojej twarzy. Godny podziwu pomysł i fajne rozwiązanie, które eksponuje główny profil tej agencji reklamowej.

Witryna internetowa Saska – firma reklamowa z Olsztyn

Strona wykonana jest w kolorach białych, purpurowych i odcieniach szarości. Całość jest bardzo czytelna i przejrzysta. Błyskawicznie można odnaleść daną propozycję, która nas interesuje. Rozwijane menu jest dobitne i nie zmienia swojego położenia gdy przewijamy stronę internetową na dół. Dopuszcza to w każdej chwili na wybranie czegoś z menu. Dodatkowym atutem witryny jest to że posiada wyszukiwarkę treści. Pozwala to na wyszukanie artykułów obejmujących dane frazy kluczowe.

Na stronie głównej strony www Agencja reklamowa Olsztyn wystepuje przewijany element przedstawiający najnowsze realizacje tej firmy. Fajne i dogodne rozwiązanie, pozwalające na prędkie zapoznanie się z ostatnimi realizacjami biura reklamowego. Na dowolnej podstronie ofrtowej znajduje się formularz kontaktowy pozwalający na wysłanie zapytania dotyczącego konkretnego produktu. Jest to trafne rozwiazani,które ułatwia nam cały proces zamówienia, nie trzeba przeskakiwać z strony na stronę tylko od razu wysyłamy zapytanie. Następnym plusem jest element zobacz również, który wyświetla nam podobne produkty.

Realizacje posiadają dość wydatne ikony, które cechują w dobry sposób realizację studia Saska. Jeżeli coś nas zainteresuje klikamy w rozwinięcie, gdzie pojawia sie opis oraz galeria danej realizacji. A są one naprawdę różne od koszulek po cukierki.

Strona www jest stosunkowo rozbudowany posiada ponad 570 postron w indeksie Google oraz PR 3. Zachęcam wszystkich do odwiedzin serwisu tej agencji reklamowej z siedzibą w Olsztynie.

youjizz
powrót

Brak komentarzy do wpisu “Serwis Saska”

Komentarze zostały wyłączone.

  • Jedna strona dla wszystkich Urządzeń. Tworzymy responsywne strony internetowe Responsive web design (RWD). Nowatorskie, z oryginalną, pomysłową szatą graficzną, wyposażone w system zarządzania treścią (CMS). Przejrzyj naszą stronę na smartfonie. Jeśli jeszcze nie masz dochodowej mobilnej strony internetowej, nie czekaj! Napisz do nas lub zadzwoń. Stworzymy ją dla Ciebie!

  • Węzły, liny, opaski na linach, wszelkie informacje związanie z reperacją żagli, naprawami oraz całego tekielunku to prace bosmańskie. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na ten temat zajrzyj do nas. W naszym poradniku znajdziesz wyczerpujące informacje odnośnie prac bosmańskich naprawy laminatu czy malowania jachtów.

NCsoft, the interlocking NC logo, Lineage II, and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks or service marks of NCsoft Corporation.
All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.