Menu:

Tagi:

Elfy – klasy w L2

klasy w Lineage 2

Klasy podstawowe

Elven Knight
Elven Knight to Elven Fighter który otrzymał szkolenie w walce mieczem na profesjonalnym poziomie. W rezultacie otrzymuje silniejsze ofensywne oraz defensywne skille. Knight’ci kontynuują swój trening w walce mieczem, oraz posiadają mithrilowe zbroje i bronie, które są świetnie dopasowane do stylu walki Elfów.

Styl gry:
Elven Knight różni się od innych Knightów jego wysokoą zręcznością, oraz zdolnością do rzucania leczących zaklęć. Poruszają się szybko, a ich zaklęcia przyspieszające dają dodatkowy atut.

Elven Scout
Część Elfów woli łuki zamiast mieczy, te Elfy zostają Elven Scout’ami. Najlepiej czują się w lesie, ich główny ekwipunkiem jest łuk, sztylet, oraz lekka zbroja.

Styl gry:
Styl gry jest bardzo podobny do stylu Roguea, których umiejętności najlepiej sprawdzają się w lasach. Dzięki ich leczącym oraz wspomagającym czarom są przydatni każdej grupie. Ich wysoka zręczność oraz szybkość, tworzy z nich świetnych zwiadowców oraz mistrzów ataku z dystansu.

Elven Wizard
Elven Wizard posiada moce żywiołów, wliczając w to również białą magie. Opanowali te moce i wiążą je ze sobą, by użyć ich magii. Mogą używać magii żywiołów średniego poziomu oraz przyzywać stwory.

Styl gry:
Styl gry Elven Wizardem jest podobny do stylu gry innymi Wizardami, jednak, charakter ich magii oraz typ stworów jakie mogą przyzwać jest inny od pozostałych Wizardów. Potrafią bardzo szybko rzucać zaklęcia, lecz nie posiadają one takiej siły rażenia jak innych, oraz nie mogą używać czarnej magii.

Elven Oracle
Elven Oracle to Elven Mystic, którzy zostali obdarzeni częścią boskiej mocy, by czynić cuda. Są bardzo podobni do ludzkich Cleric’ów, lecz wieżą w inne bóstwa, dlatego niektóre umiejętności i zaklęcia się różnią.

Styl gry:
Styl gry Elven Oracle jest bardzo podobny do stylu gry Clericiem. Jednak, Elven Oracle szybciej poruszają się i rzucają czary, oraz skupiają sie na innym zestawie umiejetności.

Klasy zaawansowane

Temple Knight
Temple Knight wyciągnęli się na wyżyny w walce mieczem, otrzymują swe moce od bogów światła i wody moc magii i miecza. Rzuca się w walkę po przyzwaniu cubic’a, który pomaga mu w walce (Summon Storm Cubic), lub leczy go (Summon Life Cubic).

Swordsinger
Swordsinger posiada piękny głos, którego używa by zwiększyć w walce morale swej drużyny. Pomaga przyjaciołom uleczyć swe rany podczas Song of Life, zwiększyć swą obronę w Song of Earth. Glos Swordsingera jest mile widziany w każdej drużynie.

Plainswalker
Plainswalker lepiej się czuje na otwartym terenie, niż miedzy murami miasta. Żyje jak poszukiwacz przygód, w walce stosuje atak z zaskoczenia, może także przy pomocy Lure, przyciągnąć trudnego potwora, by poradziła z nim sobie cala drużyna.

Silver Ranger
Po pierwsze i najważniejsze, Silver Ranger jest idealnym Elfickim Wojownikiem który posługuje się łukami. Może wystrzelić dwie strzały naraz (Double Shot), lub zaatakować wielu przeciwników używając Burst Shot’a.

Spellsinger
Spellsinger jest powiązany z magia żywiołów, a w szczególności wody. Używa tarczy Freezing Skin by odbić obrażenia w swych wrogów, oraz używa Ice Dagers by rzucić nimi w swych nieprzyjaciół.

Elemental Summoner
Elemental Summoner rzuca się w wir walki polegając na swych umiejętnościach przyzywania. Podczas bitwy zwiększa przyzwańcom defensywę oraz magiczną defensywę używając Servitor Physical Shield i Servitor Magic Shield.

Elven Elder
Elven Elder stoi na czele kultu Wody, i wspomaga swych przyjaciół silna magia pomocniczą. Zwiększa wartość obronną tarcz używając Bless Shield. Gdy Eleven Elder spotka się z nieumarłymi może do walki użyć mocy niebios (Might of Heaven).

Klasy mistrzowskie

Eva’s Templar
Eva’s Templar to prestiżowy tytuł nadawany najsilnijszym Temple Knightą, chroniącym Eve oraz lasy Elfów. Knight który poświęca swój miecz boginni Evie, jest obrońcą wody oraz elfów, ma przede wszystkim chronić, nie atakować.

Sword Muse
Sword Muse to Sword Singer który osiągnął wyżyny w śpiewaniu magicznych pieśni, znanych tylko Elfom. Magiczne pieśni są pięknymi piosenkami przesiąkniętymi mocą duchów. Te pieśni zwiększają zdolności bojowe oraz morale ich sojuszników, prosząc o ochronę duchów oraz boginię, przed ruszeniem w bój. Wraz z końcem imperium, liczba Sword Singerów który osiągneli poziom Muse, dramatycznie spadła – Musy przeszli do legendy.
Jednak ostatnio zaczyna się słyszeć o ich powrocie wraz z Panią Jeziora.

Wind Rider
Elfy, rasa lasów oraz wody, jest zżyta również z wiatem. Najlepsi z Plains Walkerów, podróznicy który potrafią pojawiać się i znikać jak wiatr, nazywani są Wind Riders. Posiadając niebywała zręczność oraz grację, są poszukiwaczami wyuczonymi w walce oraz eksploracji. Świetnie czują się na łonie natury.

Moonlight Sentinel
Łuk jest bardzo ważną bronią w wojnach Elfów, którzy preferują atak z dystansu. Tytuł nadawanym najlepszym elfim łucznikom, Moonlight Sentinel, jest nadawany od starożytnego rytuału łowieckiego, odbywającego się w świetle księżyca w pełni.

Mystic Muse
Mystic Muse to tytuł dawany Spellsingerom, którzy osiągnęli wyżyny w magii żywiołów. Porównywani do muz, uważani są za posiadaczy pięknych i mistycznych Głosów Bogów. Posiadają moce porównywalne do Archmagów z Ivory Tower, najwyższego stanowiska ludzkich magów, jednak rzadko opuszczają lasy pozostając nieznanymi.

Elemental Master
Elemnetal Master to tytuł piastowany przez najzdolniejszych Elemental Summonerów. Elemental Masterzy posiadają wielką wiedze o przyzwaniach, oraz praktykują sztukę przyzwań, wyjątkową dla Eflów. Uważa się że są naturalnym zjawiskiem potęgi.

Eva’s Saint
Kapłani Evy którzy głoszą jej nauki, Elderzy którzy osiągneli szczyt wiary oraz mocy nazywania są Eva’s Saintami. Są oddani pokojowi, leczeniu chorób, głoszeniu miłości, kapłanami którzy zrezygnowali z walki, na rzecz chronienia swych sojuszników.

Brak komentarzy do wpisu “Elfy – klasy w L2”

Dodaj komentarz:

Current day month ye@r *


osiem + 2 =

Serwis L2world nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

NCsoft, the interlocking NC logo, Lineage II, and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks or service marks of NCsoft Corporation.
All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.