Menu:

Tagi:

Krasnoludy – klasy w L2

klasy - Krasnoludy

Klasy podstawowe

Scavenger
W krasnoludzkich gildiach są dwa typy profesji. Scavenger ma za zadanie podróżować po świecie i zbierać materiały na produkcje przedmiotów. Otrzymał również szkolenie bojowe, wiec może sobie poradzić w niebezpiecznych sytuacjach.

Styl gry:
Scavenger jest zaawansowaną klasą Dwarven Fightera. Dwarven Fighter może stać sie Scavengerem poprzez skupieniu się na ich pracy – wydobywaniu przedmiotów od ciał poległych przeciwników.

Artisan
Bardziej niż wyprawy po przygody, Artisana pociąga robienie przedmiotów. Kiedy ruszają do walki, wykorzystują swe zdolności przyzywania.

Styl gry:
Artisiani skupiają się przede wszystkim na tworzeniu przedmiotów. Jednak w walce, Artisian może przyzwać swe machiny zaprojektowane do walki. Artisian posiada dobry atak i obronę.

Klasy zaawansowane

Bounty Hunter
Bounty Hunter to weteran który posiada największą wiedze jak zdobywać materiały. Chwalił się kiedyś że zdobył nawet łuski smoka. W walce używa Whirlwind, by powalić paru wrogów, oraz posiada wiele zdolności bardziej komercyjnych.

Warsmith
Warsmith może tworzyć rzeczy tak wspaniale i potężne, ze Artisan może tylko o nich pomarzyć. Są zawsze mile widziani w gildiach oraz na dworach królewskich, z powodu tworzenie potężnych broni. Warsmith także używa Whirlwinda w walce, oraz posiada zdolności które pomogą mu w rzemiośle.

Klasy mistrzowskie

Fortune Seeker
Fortune Seekerzy to Bounty Hunterzy którzy posiadają najlepsze umiejętności w zdobywaniu przedmiotów. Nie ma konkretnych dowodów, ale mów się że Fortune Seeker podprowadził pukiel włosów z wąsów Valakasa. Coprawda legenda o Fortune Seekerach była przekazywana niepotwierdzona, ostatnio kilku Bounty Hunterów powróciło z (na pierwszy rzut oka niemożliwej) wyprawy, otoczeni pogłoskami o powrocie Fortune Seekerów.

Maestro
Mistrz młota i kowadła, który posiada niewyobrażalne umiejętności, otrzymuje tytuł Maestra. Nawet wśród leaderów oraz starszyzny, ci którzy mogą być nazywani Maestrami, są niezwykle rzadko spotykani. Ich odrodzenie zostało uwarzane za niemożliwe z powodu utraty wiedzy od starożytnych, krasnoludzki kowalach. Jednak ostatnio pewnie Warsmithowie, którzy powrócili ze swej wyprawy, przywrócili starożytną wiedzę, którą uważano za zagubioną.

Jeden komentarz do wpisu “Krasnoludy – klasy w L2”

SpoxMan

12 lutego 2011, godzina: 20:35
lineage 2 polska, komentarz

Spoko poradnik

Dodaj komentarz:

Current day month ye@r *


+ 6 = piętnaście

Serwis L2world nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

NCsoft, the interlocking NC logo, Lineage II, and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks or service marks of NCsoft Corporation.
All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.