Menu:

Tagi:

Elfy – rasy w Lineage 2

elfy w lineage 2

Rasa elfów czci boginię wody, darząc miłością przyrodę i wody. Elfy są szczupłe i smukłe, mają długie uszy i piękne rysy twarzy. Podczas ery gigantów elfy miał największą władzę pośród służących gigantom stworzeń. Jednak wraz ze zniszczeniem gigantów władza i wpływy elfów również osłabły. Teraz zamieszkują leśną cześć Aden.

Zdolności specjalne: W porównaniu do innych ras elfy mogą na dłużej wstrzymać oddech i mogą bezpiecznie skakać z większych wysokości.

Cechy: Elfy są roztropne i bystre. Są szybkie w zadawaniu ciosów, poruszaniu się i rzucaniu czarów. Są też doskonałe w łucznictwie i sztuce uników. Jednakże siła ich ataków wygląda kiepsko na tle pozostałych ras.

Wojownik
„Ostrze mego miecza będzie szybsze od wiatru, aby przynieść ci dar snu tak spokojnego, jak gdybyś zanurzył się w wodnej toni.”

Elfy wojownicy są tymi, których zadaniem jest ochrona lasów i innych elfów przed różnymi wrogami z zewnątrz, głównie potworami, ludźmi i mrocznymi elfami. Wojownikami są najczęściej młode elfy o dobrej kondycji i jasnym umyśle, którzy czasami wyruszają z puszczy w podróż do odległych miejsc, aby się szkolić. Ich podstawowy ekwipunek stanowi miecz i lekka zbroja.

Statystyki podstawowe
INT 41 STR 82 CON 82 MEN 37 DEX 55 WIT 38

Styl grania:
Styl grania elfickim wojownikiem nie różni się specjalnie od grania innymi wojownikami. Istotnym jest jednak fakt, że większa zręczność elfów skutkuje zwiększeniem szybkości poruszania się i atakowania. Są wybitnymi łucznikami i posiadają wysokie umiejętności w sztuce uników, ale ich ataki są słabsze, niż u pozostałych ras. Mogą też używać magii do leczenia się z ran doznanych w walce.

Mistyk
„Drogie duchy. W imię przyjaźni, jaką zawarliśmy przed wiekami chciałabym pożyczyć od was mocy.”

Podobnie do używających magii ofensywnej i leczącej mistyków ludzi, elfy zazwyczaj ubierają się w szaty i używają różdżek. W celu chronienia przyrody pożyczają moc od duchów i skupiają się na podnoszeniu zdolności magicznych.

Statystyki podstawowe
INT 74 STR 36 CON 38 MEN 77 DEX 32 WIT 84

Styl grania:
Choć są dość podobni do mistyków ludzi, to mistycy elficcy mają zwiększone czarownictwo (WIT), czyli szybciej rzucają czary. Również szybciej się poruszają. Nie mogą używać czarnej magii.

Brak komentarzy do wpisu “Elfy – rasy w Lineage 2”

Dodaj komentarz:

Current day month ye@r *


+ osiem = 17

Serwis L2world nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

NCsoft, the interlocking NC logo, Lineage II, and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks or service marks of NCsoft Corporation.
All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.