Menu:

Tagi:

Kamaele – klasy w L2

klasy - kamaele

Klasy Podstawowe

Trooper
Jest to druga klasa postaci Kamaela mężczyzny. Jego walka polega na używaniu ekskluzywnych broni kamaela, konsumpcji dusz. Jako kawalerzysta, kamael uważany jest potężnym wojownikiem.

Styl gry:
Używa czarnej magii.Największą różnica między 1, a drugą klasą postaci jest to, że kawalerzysta używa broni ekskluzywnych takich jak starożytne miecze (ancient swords) i rapierów (rapiers). Ma także silniejsze czary ofensywne i rozpraszające magię.

Warder
Druga klasa postaci kamaeli kobiet. Specjalizują się w używaniu kusz oraz rapierów. Ich trening polega na zdobywaniu dusz wrogów jak i ustawianiu prostych pułapek i ich rozbrajaniu. Kochają atak dystansowy i zmieszanie wrogów, jakie nimi stwarzają.

Klasy zaawansowane

Berserker
Pędzą przez pole walki niczym wiatr. Szybkość i wdzięk użwania starożytnych mieczy (ancient swords) przypomina tylko to, co czyta się w mitach i legendach. Osiągają to wzmocniając się magią. Sa awangardą w armii kamaeli właśnie z powodu tego, jak wyszkoleni są we władaniu mieczami.

Styl gry:
Specjalizują się w walce fizycznej, używając starożytnych mieczy. Ich podstawowe umiejetności podobne sa do orków Destroyerów. Potrafią wzmocnić swoją obronę oraz siłe, konsumując dusze. Potrafią także używać ciekawych skilli, podobnych do niektórych raidów.

Soul Breaker
Z ich medycznymi właściwościami i wyróżniającymi się atakami, Soul Breakerzy posiadają ciekawą kombinację walki fizycznej i magicznej. Stanowią przywódctwo armii kamaeli. Moga nimi zostać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Używają najstarszego stylu walki kamaeli. Śmiercionośny miks miecza i magii.

Styl gry:
Zarówno kobiety jak i mężczyźni walczą w ten sam sposób. Używają rapierów, które są ich ulubioną bronią i magii. W bliskiej odległości preferują walkę fizyczną. W przypadku walki z grupą lub na dystans, preferują używanie mczarnej magii, co umożliwia im zdobywanie szybkiej przewagi.Potrafia kraść magię wspomagająca wrogom i obracać ich magiczne ataki przeciw samym sobom.

Arbalester
Druga klasa postaci kamaela kobiety, która swoje życie poświęca kuszom. potrafią tworzyć specjalne bełty, posiadają dystansowe i bardzo precyzyjne oraz potężne ataki. Mogą także zastawiać pułapki. Są jednak znacznie potężniejsze walcząc w grupie, niż samemu. Mogą szybko zdominować pole walki ustawiając pułapki. W tym celu używają posiadanych dusz. Potrafią także mylić przeciwników przy użyciu specjalnych umiejętności takich jak Decoy, czy Shift Enemy.

Inspector
„… Berserker walczy w pierwszym rzędzie armii, Soul Breaker jest liderem, a Arbalester tym, który atakuje z dystansu. Armia kamaeli, która bazuje na tych trzech typach wojowników była jak dotąd w stanie pokonać nawet największych wrogów, jednakże nawet najostrzejsze ostrze przestanie takie być. Pomimo tego, że pozostawili po sobie wiedzę, to nie wystarczy…” – wycinek z pozostawionego niegdyś raportu w stalaktycie w Grocie Sędziego.

Klasy mistrzowskie

Doombringer
Klasa postaci po Berserkerze. Jego znacznie potężniejsza forma, która osiągnęła wszelkie limity. Ich umiejętności okrzyknięte zostały za te, które dościgają starożytnego herosa kamaeli, Harkilgameda.

Styl gry:
Doombringer to najwyższa ranga, jaką Berserker może osiągnąć. Swoje umiejętności zawdzięczają herosowi Harkilgamed. Ich mistrzostwo we władaniu mieczami, przeraża nawet bogów. Udało im się nawet wzbudzić uśpione umiejętności… Te, które pozwalają im przyjąć formę ostateczną – dwu-skrzydlate bestie.

Soul Hound
Są niepowtarzalnymi miecznikami, władającymi magią. Zawdzięczają swoją wiedzę i mądrość starożytnemu herosowi i mówi się o nich, że potrafią używać jego tajemniczej magii.

Styl gry:

Zawdzięczają wiedzę starożytnemu herosowi Catenate. Potrafią także kilku umiejętności Leopolda, takich jak przyzywanie maszyn oblężniczych. Oni także są w stanie przybrać formę ostateczną.

Trickster
Opanowały poprzednie umiejętności do perfekcji. Mówi się, że ich umiejętności pochodzą od legendarnego herosa Rodenpecular. Legendy mówią, że pokonał kiedyś niesamowitą ilość wrogów, używając tylko złotej tarczy. Jako jedyny z herosów, specjalizował sie w obronie. Mówi się, że poległ na Złotym Szczycie (Golden Hill) w Isle of Souls. jak pozostałe trzecie klasy postaci i ta może używać formy ostatecznej.Tłumaczenie tekstu Soul

Judicator

Najbardziej elitarna grupa żołnierzy Kamaeli. Tylko inspektorzy po bardzo regorysycznym i ciężkim treningu, mogą się nimi stać. Mówi się, że potrafią kontrolować cudze emocje i wolę i moc do stwarzania przyszłości, jakiej sobie życzą.

Brak komentarzy do wpisu “Kamaele – klasy w L2”

Dodaj komentarz:

Current day month ye@r *


+ dziewięć = 14

Serwis L2world nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

NCsoft, the interlocking NC logo, Lineage II, and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks or service marks of NCsoft Corporation.
All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.