Menu:

Tagi:

Krasnoludy – rasy w Lineage 2

Krasnoludy są rasą ziemi. Są bardzo wytrzymałe, ciekawskie z natury i lubują się w tworzeniu przedmiotów. Po upadku gigantów krasnoludzka rasa zawsze starała się być po stronie silniejszego. Ale efekt tego był taki, że zostali wyizolowani- inne rasy uznały ich za sprzedajnych z natury i zniechęciły się do nich. Ich struktura społeczna może być porównana do wielkiej korporacji. Nadal słyną ze sprytu w interesach i umiejętności organizacyjnych. Krasnoludy dzielą się na scavangerów, którzy zajmują się odnajdywaniem i pozyskiwaniem materiałów oraz artisanów, którzy wykonują z surowców przedmioty.

Zdolności specjalne: Posiadają większą liczbę miejsc w ekwipunku niż inne rasy, a także mają większy udźwig.

Cechy: Ogólnie krasnoludy nie dysponują innymi wybitnymi cechami, niż duża wytrzymałość.

Wojownik
„Ależ nie, nie mam zamiaru z tobą walczyć. Masz niesamowity miecz. Czy mogę się mu przyjrzeć?”

Wszystkie dorosłe krasnoludy są członkami gildii rzemieślniczych. W gildii przechodzą okres próbny. W tym czasie uczą się wytwarzania różnych broni, tarcz, narzędzi, sprzętu oblężniczego, itd. oraz pozyskiwania materiałów potrzebnych do ich produkcji.

Statystyki podstawowe
INT 39 STR 87 CON 85 MEN 40 DEX 53 WIT 37

Styl grania:
W przeciwieństwie do innych klas wojowników granie krasnoludem nie polega na doskonaleniu umiejętności bojowych. Główną zdolnością krasnoludów jest pozyskiwanie materiałów z zabitych potworów oraz produkowanie przedmiotów na sprzedaż. Z powodu dużej wytrzymałości nadają się do pełnienia roli tanka podczas party.

Brak komentarzy do wpisu “Krasnoludy – rasy w Lineage 2”

Dodaj komentarz:

Current day month ye@r *


+ 8 = trzynaście

Serwis L2world nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

NCsoft, the interlocking NC logo, Lineage II, and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks or service marks of NCsoft Corporation.
All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.