Menu:

Tagi:

Mroczne Elfy – rasy w lineage 2

mroczne elfy w lineage 2

Mroczne elfy należały kiedyś do elfickiej rasy, ale zostały wygnane po tym, jak nauczyły się czarnej magii. Miała ona im posłużyć do walki z ludźmi. Pomimo tego nadal zajmowali się zakazaną magią. Są podobne do swoich elfickich braci, ale są wyżsi, mają niebieskawo-szarą skórę i srebrne włosy. Wyznają Shilen, boginię śmierci.

Zdolności specjalne: W porównaniu do innych ras mroczne elfy mogą na dłużej wstrzymać oddech i mogą bezpiecznie skakać z większych wysokości.

Cechy: Ponieważ mają zwiększoną siłę (STR) i inteligencję (INT) ich zdolności ofensywne są duże.

Wojownik
Głównym zadaniem wojowników jest ochrona rasy i należących do niej lasów przed wrogimi działaniami ze strony potworów i innych ras. Jedynie najbardziej wytrwali podążają ścieżką wojownika.

Bazowe statystyki: INT 42 STR 92 CON 77 MEN 35 DEX 56 WIT 38

Styl grania:
Granie mrocznymi wojownikami wygląda podobnie, jak u innych ras, jakkolwiek mają oni duże zdolności ofensywne i mogą używać magii czarnej i wspomagającej. Wysoka zręczność (DEX) i wynikająca z tego większa szybkość ataku czyni z nich groźnych przeciwników na polu bitwy.

Mystycy
Mroczni mistycy praktykują w dziedzinie magii aby stać się potężnymi magami. Noszą sety i używają różdżek. Mogą używać podstawowej magii ofensywnej i magii białej.

Styl grania:
Jest on podobny do taktyki stosowanej w przypadku mistyków ludzi. Jednak uwzględnić trzeba, iż mroczni mistycy dysponują silniejszymi atakami magicznymi, ale także wolniejszym odnawianiem MP.

Bazowe statystyki:
INT 85 STR 39 CON 37 MEN 73 DEX 30 WIT 77

Brak komentarzy do wpisu “Mroczne Elfy – rasy w lineage 2”

Dodaj komentarz:

Current day month ye@r *


3 + trzy =

Serwis L2world nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

NCsoft, the interlocking NC logo, Lineage II, and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks or service marks of NCsoft Corporation.
All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.