Menu:

Tagi:

Interface gry

01 Status Window
Sprawdź swoje imię, CP, HP, MP, poziomu, Vitality Points / Vitality Poziom i doświadczenie w tym oknie. Wszelkie zaklęcia lub efekty elementów, które są obecnie aktywne na twojej postaci są widoczne po prawej stronie tego okna. Kliknij Status Okno na cel sam.

02 Target Window
To okno jest aktywowana tylko wtedy, gdy jest to cel, a także wyświetla nazwę wyznaczony cel i HP, jednak jeśli cel jest inny gracz tylko imię gracza będzie wyświetlany. Kliknij strzałkę po lewej stronie okna docelowy, aby wyświetlić informacje na temat docelowego. Możesz zobaczyć Clan i informacji Sojusz dla innych graczy, lub atrybut informacji potwór został wybrany. Naciśnij ESC, aby anulować docelowych.

03 Skrót Window
Ikony pozycji w oknie magazynu, ikony działania z okna działania i aktywne umiejętności i zaklęcia ikon Skills & Magic okna mogą być przeciągane i-spadł do okna skrótów. Można zarejestrować do 120 klawiszy skrótu, za pomocą klawisza skrótu 10 barów. Interfejs zawiera jeden pasek na czas. Aby uzyskać dostęp do dodatkowych bary, za pomocą strzałek u góry okna skrótów, naciśnij klawisze ALT + F1-F10. Zarejestrowany skróty mogą być wykorzystywane przez naciśnięcie odpowiedniego klawisza funkcyjnego lub za pomocą jednego kliknięcia myszki.

Okna skrótów mogą zostać zablokowane poprzez kliknięcie na ikonę kłódki u dołu. Kiedy okno jest zamknięte skrótów, skróty nie można dodać, przeniesiony lub usunięty.

04 Czat i wiadomości systemu Windows
Top oknie wyświetlane są wszystkie komunikaty systemowe. Wyłącz opcję System wiadomości w oknie Opcje czatu do wyświetlania komunikatów systemu tylko w tym oknie.

Na dole wyświetla okno czatu. Karty podzielone są na wszystko, klanu, Party, Handlu i Sojuszu chat karty. Przeciągnij kartę każdego kanału osobne okna. Jeśli chcesz włączyć je w oknie czatu znów się przeciągać zakładki do jego pierwotnej lokalizacji. Użyj okna rozmowy do komunikowania się z innymi graczami w świecie gry.

Do klanu sojuszu partii, a handel na czacie, wybierz odpowiednie zakładki w oknie strony w interfejsie gry na prowadzenie rozmowy bez konieczności poprzedzić każdy komunikat z symbolem.

MSN Messenger
W ciągu Lineage II, gracze mogą korzystać MSN Messenger Obsługa Microsoft, aby porozmawiać z graczami na liście Przyjaciół w grze, jak i znajomych spoza gry. Kliknij ikonę Messenger w lewym dolnym rogu okna czatu, aby umożliwić MSN Messenger.

Choć w grze możesz rozmawiać za pomocą MSN z innymi graczami, wpisana na listę Przyjaciele bez odrębnej rejestracji MSN. Po zalogowaniu się na swoje konto MSN Messenger w grze, można to zrobić również wielopunktowy czatować z innymi użytkownikami MSN poza grą. Możesz korzystać z podstawowych funkcji programu MSN, takie jak rozmowy, zaproszenia użytkownika, a zmiana statusu, ale funkcji takich jak przesyłanie plików lub rozmów wideo nie są obsługiwane.

dy grasz z innym znakiem i zaloguj się na MSN przy użyciu tego samego konta MSN, listy kontaktów MSN jest wyświetlany tak samo, ale Friends List w grze prowadzi charakter.

Wielopartyjnej Command Window
Jeśli przywódca klanu klanu powyżej poziomu 5 zaprasza stron z / channelinvite polecenia lub przez kliknięcie przycisku zaproszenie do kanału w sekcji działania strony okna akcji (Alt + C) kanał poleceń zostanie utworzona i okna rozmowy aktywowany . Członkowie klanu, którzy nie są liderami klanu może otworzyć kanał poleceń, gdy umiejętności klanu Clan Imperium „jest aktywny.

Maksymalnej liczby 50 strony mogą przyłączyć się do jednego kanału.

Kanał zostanie automatycznie rozwiązać przy disbands twórcy kanału swojej partii.

Jeśli twórcy kanału kończy grę niespodziewanie lub przeniesienia uprawnień lider partii do innej osoby, przywileje twórcy kanału są przenoszone do nowego lidera. Odbiorcy tych przywilejów nie musi być liderem klanu 5 poziomu klanu. Innymi słowy, warunek twórcy kanału jest liderem klanu 5 poziomu klanu i lider partii, ale tylko lider partii jest wystarczająca do utrzymania kolejnych kanałów.

Pozostałe strony mogą być zapraszani z / channelinvite polecenia lub przez kliknięcie przycisku zaproszenie do kanału w sekcji działania strony okna akcji (Alt + C). Jeśli Zaproszenia zostały rozszerzone o członków innych stron, treść zaproszenia będą prosić o zaproszenie lidera partii zatwierdzenia.

Po kanał został uruchomiony, twórcy kanału mogą przynieść ogłoszeń i wiadomości do wszystkich znaków w kanał, klikając ikonę Wszystkie polecenia. Każdy lider partii mogą korzystać z czatu poprzez kliknięcie na ikonę dowódca czat.

Następujące polecenia są używane w wielopartyjny okno poleceń.

•/ channeldelete: Disbands kanał

•/ channelinvite [name]: zachęca strony do kanału.

•/ channelkick [nazwa lidera]: wyrzuca ze stron kanału.

•/ channelleave: wycofuje się z kanałem.

•/ channelinfo: Wyświetla informacje o kanale.

Ikony zarejestrowanych w skrócie można teraz przeciągać i upuszczać do wymiany miejsc ze sobą.

05 Pasek menu
Status znaków – Pokazuje aktualny stan postaci. W tym oknie można przejrzeć listę postaci statystyk walki, statystyki regularnych informacji społecznej, Vitality Points / Vitality Poziom i atrybuty. Możesz również przeglądać charakter obecnego całkowitego Adena, SP, Exp. Clan i wielu innych.

Magazyn – Wyświetla bieżące broni, zbroi i przedmiotów w posiadaniu. Przedmioty są podzielone na dwie zakładki jako „przedmiotu” (dla standardowych pozycji) i „Quest” (dla iteamów). Przedmioty mogą być przenoszone z ekranu z magazynu do klawisza skrótu okna, łatwy w użyciu. Możesz również przeglądać charakter obecnych możliwości i masy całkowitej Adena. Lokalizację elementów w danej postaci wykazu jest przechowywany. Ponadto, w prawym górnym rogu strony magazynu, „Magazyn Auto Arrange” dodano przycisk. Gracze mogą nacisnąć ten przycisk do automatycznego sortowania pozycji w wykazie.

Działanie – Wyświetla działań Twoja postać może wykonać. Działania są podzielone na podstawowe, Party, i społeczne. Działania mogą być przeciągane z menu Akcja na gorący klawisz window wygodny dostęp.

Skills & Magic – Wyświetla znak obecnych umiejętności i magii. Umiejętności i menu Magic oddziela umiejętności i Magic „Active” i „bierne”. W ramach aktywnej karty, umiejętności i magiczne są kolejne kategorie do normalnego, Buff, Debuff i Toggle.

Quest – Wyświetla bieżące Przyjmujemy zadania i informacje o nich, w tym nazwę quest, quest-dawcą NPC, informacji, postęp, lokalizacji i czy quest jest nastawiona na indywidualnie lub strona gry, i czy jest to powtarzalne lub completable tylko jeden raz. Gracze mogą przyjąć do 25 zadań w jednym czasie.

Clan – Wyświetla bieżące klanu w tym poziom klanu, informacje członkowskie, przywódca klanu bazy i opcji klanu.

Mapa – Wyświetla bieżące położenie znaków. Kliknij ten przycisk, aby zobaczyć mapę świata, lub, jeśli jesteś w mieście, aby zobaczyć układ wsi. Jeśli włączysz wyświetlanie lokalizacji w oknie Quest, miejsca poszukiwań związanych celem jest wyświetlane na mapie. Po kliknięciu przycisku Powiększ mapę w oknie mapy można powiększyć mapę do wielkości całego ekranu.

Menu System – Otwiera się okno systemowe, w którym można złożyć petycję, wyjdź z gry, stworzyć i dodać makra znaleźć w menu Pomoc i kartę społeczności i dostosować opcje gry.

06 Window Party
To okno jest aktywowana tylko wówczas, gdy gracz dołączył strony i wyświetla HP i MP innych członków partii. Gracze mogą łatwo wyszukać ich członków partii w tym oknie. Można także wyświetlić klasy członków partii i wszelkie zaklęcia lub efekty pozycji na nich.

Opcji okno strony, która powiększa lub zmniejsza okno statusu członka partii jest dostępny na okna po lewej stronie.

Możesz kontrolować Państwa Strony Zobacz Buffy, Zobacz Debuffs i Wyłącz Buff / Debuff klikając strona domyślna członek Zobacz Buffs przycisk (Alt + F).

Członek partii okno statusu może być ponownie sortowane na liście partii. Trzymając Alt „klucz, Stan okna może być przeciągnięty na innym miejscu na liście.

Pet / informacje sługa, w tym HP / MP / Buff / Debuff, mogą być również określone w partii Użytkownik Status Window.

07 Radar
Jak obracać kamerę i przenieść znak, litera „N” na radar będzie obracać w prawo lub w lewo. „N” zawsze wskazuje północ, a przy użyciu bieżącej pozycji jako centrum, to daje informacji o miejscu swojego charakteru i celu swojej członków partii. Radar wyświetla także informacje o terenie, a także pozwala powiększać lub pomniejszać, naciskając + lub – przyciski na prawym dolnym.

Członkowie partii są wyświetlane w kolorze zielonym i zadania są wyświetlane w kolorze czerwonym. Możesz kliknąć na ikonę młotka na radar w prawym górnym rogu, aby włączyć opcje wyświetlania radaru lub wyłącza (sprawdzane jest, zaznaczone jest wyłączona). Opcje wyświetlaczu radaru są:

  • Ukryj członków partii
  • Pokaż Monsters
  • Show My Location
  • Stałe Radar

Aktualnej pozycji Twojej postaci jest wskazany przez strzałkę na złoto radaru. Poza radarowych powierzchni wyświetlacza zmienia kolor w zależności od rodzaju powierzchni, który jest aktualnie cala kolorów radaru w obszarze są następujące:

  • Gray: Dziedziny ogólne, zakazane obszary (Seven Signs, cztery grobowce, etc)
  • Blue: Peaceful Strefa
  • Red: Altered Zone (buff szkodliwych lub normalnej buff jest stosowana w tym obszarze).
  • Orange: Siege War Zone
  • Green: PvP Arena

Brak komentarzy do wpisu “Interface gry”

Dodaj komentarz:

Current day month ye@r *


+ 6 = dwanaście

Serwis L2world nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

NCsoft, the interlocking NC logo, Lineage II, and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks or service marks of NCsoft Corporation.
All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.