Menu:

Tagi:

Ludzie – rasy w Lineage2

rasy ludzie

Ludzie w Lineage II są podobni do ludzi współczesnych. Władają większością ziem na świecie, są też najliczniejsi.

Zdolności specjalne: Ludzie nie posiadają specjalnych zdolności, jednak ich silną stroną jest to, że mają dostęp do największej liczby klas.

Cechy:Ludzie są zrównoważeni pod względem cech.

Wojownik
Jest to podstawowa klasa dla wszystkich chcących walczyć wręcz. Postacie uczą się podstaw władania różnym orężem i pancerzami, jak i przechodzą podstawowe przysposobienie do walki w zwarciu.

Statystyki podstawowe
INT 39 STR 88 CON 82 MEN 38 DEX 55 WIT 39

Styl grania
Klasa wojowników specjalizuje się w podnoszeniu cech fizycznych, mających służyć uzyskaniu przewagi na polu walki. Wojownicy używają mieczy, sztyletów i broni obuchowych. Ich mocną stroną jest walka na krótkim dystansie (melee). Jednakże wojownik może trenować i ostatecznie wyspecjalizować się w łucznictwie, czyli walce na dystans. Ta klasa cechuje się zarówno dużą siłą, jaki i dużą zręcznością. Jeśli chcesz siekać potwory lub dłużej utrzymać się podczas bitew o zamek to zostań wojownikiem.

Mistyk
Ludzie mistycy interesują się siłami rządzącymi przyrodą. Postacie tej klasy poszukują i ujarzmiają te siły. Ponieważ zazwyczaj przesiadują nad grubymi książkami na temat magii lub przeprowadzają różne, dziwne eksperymenty nie mają zbyt wysokiej reputacji w ludzkim społeczeństwie. Można ich uznać za zwykłych czarodziejów, którzy ciężką pracą dążą do zawładnięcia większą mocą. Z reguły postacie te są ubrane w szaty i dzierżą różdżki, mające wspomagać proces rzucania czarów. Używają podstawowej magii ofensywnej i magii leczącej.

Statystyki podstawowe
INT 79 STR 38 CON 41 MEN 78 DEX 27 WIT 78

Styl grania:
Za wyjątkiem magii orków ludzie mistycy mogą władać każdym rodzajem magii: od magii żywiołów poprzez magię wspomagającą, białą, czarną, aż do przywołańców włącznie. Samotnie polujący ludzie mistycy polegają na zaklęciu Wind Strike, który jest czarem ofensywnym. W dziedzinie walki fizycznej mistycy nie mają wiele do zaoferowania w porównaniu do wojowników.

2 komentarze do wpisu “Ludzie – rasy w Lineage2”

mr Jedi

24 stycznia 2012, godzina: 16:55
lineage 2 polska, komentarz

jeśli chcesz zatłukiwać potwory :) i zmieniłbym „czarze” na „zaklęciu”

r3miks

07 marca 2012, godzina: 21:39
lineage 2 polska, komentarz

mr Jedi wiesz nie łatwo jest napisać taki super poradnik a nawet jeśli pojawiły się błędy ortograficzne nie powinnieneś się do tego przyczepiać ;D

Dodaj komentarz:

Current day month ye@r *


1 + dwa =

Serwis L2world nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

NCsoft, the interlocking NC logo, Lineage II, and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks or service marks of NCsoft Corporation.
All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.