Menu:

Tagi:

Orki – rasy w lineage 2

orkowie w Lineage 2

Orki są rasą ognia. Spośród wszystkich ras mają najlepsze cechy fizyczne. Po zniszczeniu gigantów byli zdolni obalić elfy i uzyskać pozycję dominującą w Aden. Jednakże zostali nieco później pokonani przez sojusz elfów i ludzi i obecnie zamieszkują północne obszary Elmore.

Zdolności specjalne: Orki są wysoce odporne na różnego rodzaju osłabienia, jak na przykład otrucie.

Cechy: Orki dysponują ogromną siłą fizyczną, co daje wysoki poziom HP i MP. Dysponują też szybką regeneracją. Nie mniej jednak nie należą do szybkich i poruszają się, atakują oraz rzucają czary wolno. Są również słabi w łucznictwie i unikach.

Wojownik
„Głupcy, którzy ważycie się stawać mi na drodze. Naprawdę myślicie, że wasze wątłe ciała i nędzne pancerzyki wytrzymają mój atak?”

Bez względu na płeć wszystkie orki w młodości przechodzą trening wojownika. Opierając się na charakterystycznej dla tej rasy wytrzymałości i sile fizycznej wojownicy są specjalnie ćwiczeni we władaniu dwuręcznymi mieczami i obuchami. Rzadziej we władaniu kastetami i rękawicami, co służy poznaniu Tangsu. Zamiast zbroi niektóre orki naszą tatuaże o magicznych właściwościach, które są wycięte w różnych miejscach na ciele.

Statystyki podstawowe INT 37 STR 88 CON 87 MEN 41 DEX 50 WIT 38

Styl grania:
Orkiem wojownikiem gra się podobnie, jak innymi wojownikami. Ponieważ dysponują dużą siła fizyczną i szybką regeneracją to taka postać jest dobra dla nowicjuszy. Jakkolwiek, z powodu niskiej zręczności (DEX), szybkość ich ataków i poruszania się jest mała. Częstotliwość trafiania i unikania ciosów są również niskie.

Mistyk
„Rozkazuję w imieniu wiecznych płomieni. Stojący na naszej drodze wrogowie zginą marnie.”

Ork mistyk to młody kapłan świątyni mocy ognia. W przeciwieństwie do Mnichów Paagrio, którzy są wybierani spośród wielkich wojowników, aby byli kapłanami i wojownikami zarazem, mistycy są wysyłani do świątyni w bardzo młodym wieku. Uzyskują wykształcenie nie tylko w zakresie nauk boga ognia, ale też poznają charakterystyczny dla swojej kultury system magii. Oczywiście, tak jak wszystkie orki, mistycy przechodzą podstawowy trening wojownika.

Statystyki podstawowe
INT 77 STR 40 CON 43 MEN 84 DEX 23 WIT 74

Styl grania:
Chociaż mistycy liznęli magii, to z powodu ogromnej siły i zdolności ofensywnych angażują się głownie w walkę fizyczną. Ich główna taktyka walki polega na obniżaniu HP przeciwnika używając Icy Flame i dobijaniu go za pomocą Soul Cry. Gdy z kolei poziom HP mistyka jest niski, wtedy absorbują HP przeciwnika używając Blood Feast i w ten sposób regenerują się.

Brak komentarzy do wpisu “Orki – rasy w lineage 2”

Dodaj komentarz:

Current day month ye@r *


9 + sześć =

Serwis L2world nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

NCsoft, the interlocking NC logo, Lineage II, and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks or service marks of NCsoft Corporation.
All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.