Menu:

Tagi:

Kamaele – rasy w Lineage 2

Rasa Kamael narodziła się w Erze Mitu. Te tajemnicze stworzenia zachowały swoją wyjątkową kulturę żyjąc w obrębie Wyspy Dusz, znajdującej się w przestworzach, na zachód od Wioski Mrocznych Elfów. Pojawili się na kontynencie z przykazu bogów. Według pojawiających się spekulacji zostali stworzeni, w przeciwieństwie do pozostałych pięciu ras będących dziełami bogów, specjalnie do walki z jakimiś nieznanymi potworami. Od dnia narodzin ich religią jest oddawanie czci głównemu bóstwu zwanemu „Matka Nomil”. Po Matce Nomil wyznają wiarę w Boginię Przeszłości, która rządzi historią, Boginię Teraźniejszości, która zapisuje wszystko, co się właśnie dzieje i w Boginię Przyszłości, która przepowiada to, co nadejdzie.

Zdolności specjalne: Kamael są spowinowaceni z mrokiem. Z tego powodu mogą podwyższać sobie lub obniżać przeciwnikowi odporność na mrok, czy też wzmacniać swoje ataki czarną magią. Kamael potrafią wchłaniać dusze swoich wrogów i zmieniać je w energię napędzającą ich umiejętności. Większość tych umiejętności, czy to stawianie pułapek, czy magia wspomagająca, czy magia ofensywna mogą być użyte tylko po wchłonięciu konkretnej liczby dusz. Kamael mogą zakładać tylko lekkie zbroje, a przy korzystaniu z magii leczącej otrzymują ujemny modyfikator wynoszący 60%.

Cechy: Kamael są podzielone na klasy ze względu na płeć. Mogą być wyłącznie wojownikami, jakkolwiek posiadają unikatową umiejętność wchłaniania dusz.

Wojownik
„Moją dewizą nie jest liczba moich zwycięstw, ni siła, którą miażdżę wrogów… to doskonała ostrość głowni mojego miecza.”

Skryci na Wyspie Dusz wszyscy Kamaelowie zaczynają swój bój o potęgę jako żołnierze. Żołnierz używa podstawowych umiejętności bojowych analogicznie do wojowników innych ras. Może korzystać z szerokiego wachlarza rodzajów oręża i posiada specjalną zdolność wykorzystującą dusze zabitych przez niego w walce. Kamaelowie mają taką jak mroczne elfy, czyli najwyższą spośród ras siłę (STR), ale najniższą, czyli taką jak ludzie wojownicy siłę umysłu (MEN).

Statystyki podstawowe
INT STR CON MEN DEX WIT
43 88 80 37 57 36

Styl grania:
Żołnierz to klasa startowa wszystkich mężczyzn rasy Kamael i jest podobna do pozostałych klas startowych wojowników. Siła ataku żołnierzy jest taka, jak u mrocznych elfów. Również potencjał magii jest bardzo wysoki. Żołnierze mają po elfach najwyższą prędkość ataku, jednakże ich obrona i wytrzymałość są relatywnie kiepskie. Żołnierze wcześnie uczą się umiejętności absorbowania dusz zabitych wrogów.

Wojowniczka
„Na polu bitwy wypełnionym krwią i śmiercią moje szlachetne skrzydła wszystko oczyszczą.”

Wojowniczki są niemal dokładnie tym samym, czym są żołnierze pod względem umiejętności, lecz cechują się większą szybkością ataku i mniejszą siłą ataku, niż mężczyźni. Z początku dostępne umiejętności są dla wszystkich Kamael takie same, ale przy wyborze klasy pierwszego poziomu mężczyźni i kobiety mają już odmienny wybór.

Statystyki podstawowe
INT STR CON MEN DEX WIT
82 40 38 75 28 78

Styl grania:
Wojowniczki mają niższą wytrzymałość i siłę ataku niż żołnierze, ale mają wyższą szybkość ataku. Wraz z rozwojem postaci Kamaelki mogą nauczyć się wykrywania i usuwania pułapek. Ograniczenia dotyczące pochłaniania dusz, korzystania z magii leczącej oraz rodzaju pancerza są takie same, jak u żołnierzy.

Brak komentarzy do wpisu “Kamaele – rasy w Lineage 2”

Dodaj komentarz:

Current day month ye@r *


4 + dziewięć =

Serwis L2world nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

NCsoft, the interlocking NC logo, Lineage II, and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks or service marks of NCsoft Corporation.
All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.