Menu:

Tagi:

Zakup Lineage 2

O ile klienta gry Lineage 2 można pobrać za darmo o tyle aby w ogóle zagrać w L2 potrzebne jest aktywne konto w grze. Można je założyć na oficjalnej stronie www.lineage2.com. Następnym krokiem jest dodanie klucza CD-Key Lineage 2. Nie można go w żaden sposób wygenerować i jedynym wyjściem jest zakupienie pudełkowej wersji gry w zwykłym sklepie (w pudełku z grą znajdzie się odpowiedni klucz aktywacyjny) lub kupno samego klucza CD-Key do Lineage 2. Osobiście polecamy tę drugą opcję, gdyż jest ona znacznie tańsza i wygodniejsza, bo nie musisz nawet wychodzić z domu.

Niestety zakup klucza to nie wszystko. Aby aktywować darmowe 30 dni na koncie musimy podać dane swojej karty kredytowej lub karty prepaid NCsoft. W pierwszym przypadku z naszego konta zostanie pobrana kwota 1 zł. Zaraz po aktywacji dane karty kredytowej można usunąć. Powód jest oczywisty. Po 30 darmowych dniach możemy zapomnieć, że mamy wykupioną subskrypcje i zostaniemy obciążeni kwotą 12,99 EUR za kolejny miesiąc gry. Alternatywą jest wykupienie karty prepaid, dostępne są kody na 15, 30 i 60 dni. Oczywiście najbardziej opłacalna jest karta 60-dniowa ale na samym starcie lepiej jest wybrać opcję najtańszą – 15 dniową. Reasumując za zestaw klucz+karta prepaid 15 dni zapłacisz ok. 60 zł i będziesz mógł cieszyć się grą przez kolejne 45 dni (po tym czasie trzeba oczywiście wykupić kolejną kartę prepaid).

Wymienione wcześniej klucze CD-Key i karty prepaid można kupić w polecanym przez nas sklepie GameCodes.pl. Jest to sprawdzone i tanie źródło, a zamówione produkty otrzymujesz na e-mail natychmiast po zaksięgowaniu płatności. Kupisz tam nie tylko kody do Lineage 2 ale również do większości gier MMO dostępnych na rynku.

Brak komentarzy do wpisu “Zakup Lineage 2”

Dodaj komentarz:

Current day month ye@r *


2 + dziewięć =

Serwis L2world nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

NCsoft, the interlocking NC logo, Lineage II, and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks or service marks of NCsoft Corporation.
All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.